Ocena 7.85
Subskrybuj
Obserwowane przez 72 osób

Tokyo Ghoul

Oglądaj odcinki Tokyo Ghoul po polsku, Tokyo Ghoul online pl, pobieraj Tokyo Ghoul pl, anime Tokyo Ghoul pl na AnimeDesu.pl
東京喰種-トーキョーグール-
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Tokyo Ghoul z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Tokyo Ghoul pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Tokyo Ghoul na AnimeDesu.pl

Opis Anime Tokyo Ghoul

Anime jest o świecie, w którym istnieją istoty zwane ghoulami, które żywią się ludzkim mięsem, a wyglądem nie różnią się od ludzi. Tokyo jest podzielone na dzielnice, w których pobyt ghouli nadzorują ,,gołębie”, inaczej — tropiciele ghouli. Kaneki Ken na skutek pewnego wypadku staje się półghoulem. Pewne ghoule, które spotkał, pomagają mu zrozumieć i nauczyć się, co znaczy być ghoulem, a sam Kaneki Ken przekona się czy ich świat jest naprawdę zły. Fabuła anime skupia się głównie na tym jak Kaneki Ken poznaje świat ghouli oraz sam stara się zaakceptować nowego siebie.

Komentarze

 1. kaemi pisze:

  Kocham to anime <3

 2. Shoto pisze:

  Niestety, ale legendy o różnicy między anime, a mangą – stały się prawdą. Historia Kaneki’ego, Anteiku została bardzo skrócona i występuje lekki chaos (szczególnie w drugim sezonie).

  Anime bardzo godne polecenia dla osób którzy nie szukają wyspecjalizowanego tytułu.

  Grafika 8/10
  Dźwięk 9/10
  Fabuła 6/10 (w przypadku mangi 9/10)
  Postacie 8/10

  Dla mnie anime jest jedno z tych przyjemnych do obejrzenia ;3 polecam go każdemu!

  1. Eee_ja pisze:

   for me
   Grafika 9/10
   Dźwięk 10/10
   Fabuła 7/10
   POstacie 9/10

   1. 456 pisze:

    podwyższył o jeden xddd krytyk level expert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *