Ocena 7.99
Bookmark
Obserwowane przez 3 osób

Mawaru Penguindrum

Oglądaj odcinki Mawaru Penguindrum po polsku, Mawaru Penguindrum online pl, pobieraj Mawaru Penguindrum pl, anime Mawaru Penguindrum pl na AnimeDesu.pl
輪るピングドラム
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2011 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Mawaru Penguindrum z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Mawaru Penguindrum pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Mawaru Penguindrum na AnimeDesu.pl

Opis Anime Mawaru Penguindrum

Warto zacząć od tego, że jest to historia posiadająca wiele kart do odkrycia, choć robi to nieprzesadnie szybko. Opowiada o przeznaczeniu, jego mocy wiążącej życie człowieka. Jednak czy na pewno przeznaczenie istnieje, czy nie jest jedynie tanim wytłumaczeniem? Trzeba to zaznaczyć, bo prócz symboli i tajemnicy fabuła pełna jest… pingwinów!
Trójkę rodzeństwa, doświadczonego przez los, poznajemy w najgorszym możliwym momencie. Młodsza siostra, śmiertelnie chora, prosi braci o wycieczkę do jej ulubionego oceanarium. Tam na dziale z pamiątkami wypatruje dziwną czapkę pingwina. Niedługo później umiera, a zrozpaczeni bracia odwiedzają ją w kostnicy gdzie… ożywa dzięki mocy owej tajemniczej czapki. Jeśli Kanba i Shoma chcą uratować życie Himari muszą wykonać rozkazy czapkokształtnej istoty, która… zobaczcie sami i pamiętajcie, że nie ma nic za darmo.
Przygotujcie się na dużo pingwinów i tajemnic!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *