Ocena 6.87
Bookmark
Obserwowane przez 9 osób

Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai

Oglądaj odcinki Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai po polsku, Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai online pl, pobieraj Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai pl, anime Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai pl na AnimeDesu.pl
淫らな青ちゃんは勉強ができない
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 12 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: EiBY Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai

Kiedy Ao była w przedszkolu, często się uśmiechała. Pewnego dnia wyjaśniła swoim kolegom z klasy znaczenie swojego imienia (wziętych od angielskich wyrazów A – apple, o – orgy!), które wybrał dla niej ojciec, autor powieści erotycznych. Wspomnienia z tamtego dnia prześladują ją nawet po 10 latach. Studiuje, by osiągnąć swoje cele: dostać się do elitarnego uniwersytetu i uzyskać niezależność od ojca. Ao jest zdeterminowana i nie ma czasu, by myśleć o chłopakach… Do czasu, aż jej kolega z klasy, “King Normie” Kijima, wyznaje jej miłość. Stara się go spławić, lecz nie wie w jaki sposób, ponieważ jej umysł zaprzątany jest brudnymi myślami. Czyżby jej ojciec za bardzo na nią wpłynął?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *