Ocena 8.01
Bookmark
Obserwowane przez 30 osób

Overlord

Oglądaj odcinki Overlord po polsku, Overlord online pl, pobieraj Overlord pl, anime Overlord pl na AnimeDesu.pl
オーバーロード
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2015 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Overlord z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Overlord pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Overlord na AnimeDesu.pl

Opis Anime Overlord

Zwykły gracz komputerowy staje się potężnym czarnoksiężnikiem-szkieletem i władcą Wielkiego Grobowca Nazarick. Bohater zawdzięcza to wszystko swojej umiejętności planowania z wyprzedzeniem, inteligencji oraz grze o nazwie Yggdrasil. Korzystające z dobrodziejstw futurystycznej wirtualnej rzeczywistości MMORPG pewnego dnia zostaje zamknięte, jednakże protagonista, skrywający się pod nickiem Momonga, postanawia w nim pozostać. Wraz z grupą wiernych, barwnych popleczników będących NPC (zakochaną w protagoniście diablicą, lojalnym kamerdynerem, demonem-elegantem, potężnym golemem, rozwiązłą wampirzycą, wiecznie sprzeczającymi się elfimi bliźniętami i wojowniczą pokojówką), Momonga stawia czoło zmianom, które dotykają świata gry i stara się przejąć w nim absolutną władzę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *